Göktaş Flora
Hizmetlerimiz
Peyzaj, estetik ve bilimsel ilkeler çerçevesinde, iklim ve doğal ortama uygun planlamalarla mekan ve yaşam alanlarını görsel ve yapısal olarak elverişli ortamlar sağlamak için yapılan tasarım dalıdır.

Peyzaj projelerimiz, Fizibilite Çalışması, Tasarım ve Görsel Örnekleme ve Yapısal Uygulama aşamalarıyla üç ana kategoriden oluşmaktadır.

Fizibilite çalışması Projenin kullanım amacına göre uygulama yerinin teknik bilgileri bu aşamada değerlendirilir. Ortam ve iklim koşulları, tasarımda kullanılacak bitki ve dekoratif materyallerin uygunluğu ve teknik planlanması bu aşamada gerçekleşir. Tasarım ve Görsel Örnekleme Fizibilite çalışmasından sonra toplanan veriler ışığında projenin tasarımı gerçekleştirilir. Daha sonra proje için yapılan tasarım bu aşamada bilgisayar ortamında 2D ve 3D formatında görsel olarak sunulur. Bu aşamadan sonra peyzaj ile ilgili teknik konular, iyileştirme ve geliştirmeler tamamlanarak uyguluma aşamasına geçilir. Yapısal Uygulama Bu aşamada yapılan peyzaj tasarımı teknik ve bilimsel yöntemlerle projenin uygulanmasına başlanır. Uygulama sonrasında tasarı halindeki proje başarıyla tamamlanmış olur.
Yapısal ve Bitkisel peyzaj hizmetlerimiz Türkiye genelinde konusunda uzman peyzaj, inşaat ve maden mühendislerinden oluşan ekibimiz tarafından itibaren yürütülmektedir. Bu kapsamda bahçe, site, doğal yaşam alanları ve özel tasarım uygulamaları ile peyzaj hizmetleriz 2006 yılından itibaren müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla sürdürülmektedir.
Copyright© 2013 - 2023 goktasflora.com . Tüm hakları saklıdır.      Gizlilik Politikası      Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Kullanıcı Sözleşmesi
antalya web tasarım